omega-mszana.pl

Oferta

Praca

PPUH OMEGA Sp z o.o. Mszana Dolna poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca-magazynier

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej,

  • obsługa komputera,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa klientów - sprzedaż detaliczna materiałów budowlanych,

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,

  • gospodarka magazynowa,

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • dbanie o porządek i estetykę na terenie magazynu

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- stałe wynagrodzenie

Miejsce pracy: PPUH OMEGA Sp z o.o. ul. Orkana 51, 34-730 Mszana Dolna

CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie

Telefon kontaktowy: 602579192

Prosimy o oferty spełniające powyższe wymagania

Aktualności